Statistika čtenosti článků

Statistika počítána od 01.08. 2003

Počet článků v databázi : 145


Název knihySpisovatelŽánrPrůměr denČtenářůVloženo
1.Zkrocení zlé ženyWilliam Shakespearesvětová klasika3.431030926.04.2009
2.Jméno růžeUmberto Ecohistorický román3.161492616.08.2004
3.PygmalionGeorge Bernard Shawsvětová klasika2.68806926.04.2009
4.Jáma a kyvadlo a jiné povídkyEdgar Allan Poesvětová klasika2.381086812.01.2005
5.Temná věž - Vlci z CallyStephen Kingfantasy2.291048318.01.2005
6.1984George Orwellutopický román2.181051012.05.2004
7.LolitaVladimir Nabokovsvětová klasika1.83891926.03.2004
8.TOStephen Kinghorror1.54802401.05.2003
9.Němá barikádaJan Drdaválečná literatura1.26549519.08.2005
10.SmečkaAndrea Cremerfantasy1.26289927.03.2011
11.CarrieStephen Kinghorror1.23636601.05.2003
12.LeviathanScott Westerfeldsci-fi1.18274805.03.2011
13.Pán muchWilliam Goldingsvětová klasika1.03502206.04.2004
14.Farma zvířatGeorge Orwellutopický román0.91431015.08.2004
15.OsvíceníStephen Kinghorror0.9469401.05.2003
16.NekroskopBrian Lumleyhorror0.9403230.03.2005
17.Den pro ŠakalaFrederick Forsyththriller0.89452610.09.2003
18.Sága o Zaklínači 1 – Krev elfůAndrzej Sapkowskifantasy0.88395112.04.2005
19.Planeta OpicPierre Boullesci-fi0.8402121.10.2003
20.Egypťan SinuhetMika Waltarihistorický román0.75269501.09.2007
21.Noční klubJiří Kulháneksci-fi0.74362018.03.2004
22.NadaceIsaac Asimovsci-fi0.72346615.04.2004
23.Kronika prokletých zaklínačů 2 : Nádherná temnotaKami Garcia, Margaret Stohlfantasy0.787904.02.2014
24.Geraldova hraStephen Kinghorror0.69360401.05.2003
25.Červený DrakThomas Harristhriller0.68353901.05.2003
26.Stroj časuHerbert George Wellssci-fi0.67346401.05.2003
27.Dračí očiStephen Kingfantasy0.64332601.05.2003
28.Černý důmStephen Kinghorror0.63305308.03.2004
29.Vražda v Orient-expresuAgatha Christiekrimi0.61304424.11.2003
30.PianistaWładysław Szpilmanživotopis0.61294728.04.2004
31.LegendaDavid Gemmellfantasy0.59256723.09.2005
32.Mechanický pomerančAnthony Burgesssci-fi0.59286918.03.2004
33.Ztracený deník sovětské školačky Niny Lugovské (1932 - 1937)Nina Sergejevna Lugovskáživotopis0.57250711.07.2005
34.Noční můry s čápem MarabuIrvine Welshkultovní román0.56267604.06.2004
35.Válka světůHerbert George Wellssci-fi0.56281813.09.2003
36.Pavučina snůStephen Kinghorror0.55288001.05.2003
37.DetektivArthur Haileykrimi0.55287901.05.2003
38.CUJOStephen Kingthriller0.54268804.01.2004
39.Ničitel světaDavid L. Golemonthriller0.5484611.04.2013
40.DunaFrank Herbertsci-fi0.53257102.03.2004
41.Temná věž - PistolníkStephen Kingfantasy0.52269801.05.2003
42.Na západní frontě klidErich Maria Remarqueválečná literatura0.52145221.11.2009
43.Enderova hraOrson Scott Cardsci-fi0.52251424.03.2004
44.PulsStephen Kinghorror0.5182404.03.2013
45.Nezbytné věciStephen Kinghorror0.51239924.09.2004
46.NikdykdeNeil Gaimanfantasy0.5243325.03.2004
47.Kronika prokletých zaklínačů 1 : Nádherné bytostiKami Garcia, Margaret Stohlfantasy0.47109823.03.2011
48.PastýřFrederick Forsyththriller0.47214316.12.2004
49.NarrenturmAndrzej Sapkowskifantasy0.46205216.05.2005
50.Piknik u cestyArkadij a Boris Strugactisci-fi novella0.46207626.02.2005
51.Jako v nebiMartin Patřičnýspolečenský román0.4581004.09.2012
52.Poslední pokušeníNikos Kazantzakishistorický román0.45110902.10.2010
53.7 dní hříchůJosef Urbanhistorický román0.4471117.02.2013
54.Šachová novelaStefan Zweigsvětová klasika0.44221030.09.2003
55.Všechno, co opravdu potřebuju znát, jsem se naučil v mateřské školceRobert Fulghumsvětová klasika0.44124230.09.2009
56.InkarceronCatherine Fisherfantasy0.4399420.04.2011
57.VanitasEva Toulovásci-fi0.42117715.11.2009
58.Myši Natálie MooshabrovéLadislav Fuksspolečenský román0.41201405.04.2004
59.Temná půleStephen Kinghorror0.41204207.12.2003
60.SběratelJohn Fowlessvětová klasika0.4110728.11.2009
61.První kniha krveClive Barkerhorror0.38108125.10.2009
62.Den TrifidůJohn Wyndhamsci-fi0.38185917.03.2004
63.Artemis FowlEoin Colferfantasy0.37173908.11.2004
64.Zánik FaenyAlexander Kazancevsci-fi0.36189001.05.2003
65.Oko časuArthur C. Clarkesci-fi0.36150007.03.2006
66.Kdo chytá v žitěJ. D. Salingersvětová klasika0.3496515.11.2009
67.NemesisIsaac Asimovsci-fi0.34178401.05.2003
68.Dveře do létaRobert A. Heinleinsci-fi0.33167125.10.2003
69.KmotrMario Puzokrimi0.3393125.10.2009
70.Pytel kostíStephen Kinghorror0.32158101.02.2004
71.Dítě časuIsaac Asimovsci-fi0.32159715.09.2003
72.PsychiatrCaleb Carrhistorický román0.31139318.04.2005
73.Satanské veršeSalman Rushdieutopický román0.373930.09.2010
74.MravenciBernard Werbersci-fi0.3133203.04.2005
75.Anděl smrtiJack Higginsthriller0.29147306.11.2003
76.Temná věž - Čaroděj a skloStephen Kingfantasy0.29148601.05.2003
77.Sága o Zaklínači 3 – Křest ohněmAndrzej Sapkowskifantasy0.28123312.07.2005
78.Prokletí SalemuStephen Kinghorror0.27139218.07.2003
79.Nádraží PerdidoChina Miévillefantasy0.27130030.03.2004
80.Od sebe | k sobě, aneb Bisexuálovo irské hledáníJan Folnýspolečenský román0.2667414.06.2010
81.Blade Runner – Sní androidi o elektrických ovečkách?Philip K. Dicksci-fi0.25114014.04.2005
82.Konec VěčnostiIsaac Asimovsci-fi0.25125001.01.2004
83.Barmské dnyGeorge Orwellspolečenský román0.24120204.02.2004
84.Než anděl pozbyl studEmil Mannspolečenský román0.2484424.11.2007
85.Jasné nebezpečíTom Clancythriller0.24118507.10.2003
86.Temná věž - Tři vyvoleníStephen Kingfantasy0.23119801.05.2003
87.Nadechnout seGeorge Orwellspolečenský román0.22107906.04.2004
88.Nahé slunceIsaac Asimovsci-fi0.22111113.11.2003
89.Dřevěné kosmické loděBob Shawsci-fi0.22107818.03.2004
90.ŽhářkaStephen Kinghorror0.22113201.05.2003
91.Sága o Zaklínači 2 – Čas opovrženíAndrzej Sapkowskifantasy0.2297218.04.2005
92.Cold HarbourJack Higginsthriller0.21104822.11.2003
93.Při řekách BabylónskýchNelson DeMillethriller0.21103116.01.2004
94.TmaOndřej Neffsci-fi0.2198801.06.2004
95.Les mytágRobert Holdstockfantasy0.298206.05.2004
96.Vynucené přistáníThomas Blockthriller0.299521.02.2004
97.Marie z Magdaly a ženy v životě JežíšeRosa de Sarfantasy0.249027.10.2010
98.Nadace a ŘíšeIsaac Asimovsci-fi0.294520.05.2004
99.Nekroskop II. VampýřiBrian Lumleyhorror0.1987005.04.2005
100.Temná věž - PustinyStephen Kingfantasy0.1998901.05.2003
101.Šifra mistra LeonardaDan Brownthriller0.1952531.10.2009
102.Druhá NadaceIsaac Asimovsci-fi0.1988629.06.2004
103.Starcraft - Křížová cestaJeff Grubbsci-fi0.1879607.07.2005
104.Tunel do nebesRobert A. Heinleinsci-fi0.1891309.06.2003
105.Andělé smrtiWilliam Kingfantasy0.1859006.06.2008
106.SiciliánMario Puzokrimi0.1849525.10.2009
107.Andělé všedního dneMichal Vieweghspolečenský román0.1748621.11.2009
108.Second ChanceLaura L. Blackspolečenský román0.1775021.08.2005
109.Marie AntoinnettaStefan Zweigživotopis0.1773608.07.2005
110.Tufova dobrodružstvíGeorge R. R. Martinsci-fi0.1781518.03.2004
111.Nejhlubší údolí světaJosef Urbanživotopis0.1755708.06.2008
112.Bohatýr I. Ocelové žezloJuraj Červenákfantasy0.1755505.06.2008
113.Hlubina časuRené Barjavelsci-fi0.1780717.03.2004
114.HitlerHarald Steffahnživotopis0.1781810.01.2004
115.Nekroskop III. ZdrojBrian Lumleyhorror0.1671609.04.2005
116.Minulost napříč budoucnostíRobert A. Heinleinsci-fi0.1679505.09.2003
117.GalileaClive Barkerfantasy0.1670528.03.2005
118.Generálova dceraNelson DeMillekrimi0.1578804.07.2003
119.JizvaChina Mievillefantasy0.1467525.08.2004
120.SandmanNeil Gaimanfantasy0.1463804.04.2005
121.Půlnoc ve Studni dušíJack L. Chalkersci-fi0.1465304.05.2004
122.Sirotci oblohyRobert A. Heinleinsci-fi0.1365913.01.2004
123.Strážci apokalypsyRobert Ludlumthriller0.1337315.11.2009
124.Tommy KnockeřiStephen Kinghorror0.1368307.06.2003
125.Running manStephen Kingsci-fi0.1364530.12.2003
126. 0.132246
127.Warhammer 40.000: Hvězdný vlkWilliam Kingsci-fi0.1336331.10.2009
128.Lisey a její příběhStephen Kinghorror0.1337407.06.2009
129.JOBRobert A. Heinleinsci-fi0.1263204.07.2003
130.DarwinieCharles D. Wilsonsci-fi0.1259006.04.2004
131.Labyrint nociAllen Steelesci-fi0.1252022.04.2005
132.Mučená hvězdaFrank Herbertsci-fi0.1252205.03.2005
133.Pistolník, Temná věžStephen Kingsci-fi0.1134626.04.2009
134.Primitivní astronautiBob Shawsci-fi0.1155018.03.2004
135.Útes Thunder PointJack Higginsthriller0.150828.03.2004
136.Občan GalaxieRobert A. Heinleinsci-fi0.150112.04.2004
137.Slečno, Ras přicházíEdgar Dutkaspolečenský román0.127821.11.2009
138.Šťastná2011 Toulováspolečenský román0.123219.02.2011
139.Farnhamův únikRobert A. Heinleinsci-fi0.147215.02.2004
140.Smrtící výbuchPeter T. Deutermannthriller0.0930711.08.2008
141.Prokletí SalemuStephen Kinghorror0.0926602.10.2009
142.Kadeti ze South PointuBen Weaversci-fi0.0925028.10.2009
143.Ghost storyPeter Straubhorror0.0823515.11.2009
144.Dračí očiStephen Kinghorror0.0821902.10.2009
145.Život Antiproroka na přelomu tisíciletíDavid Neklanfantasy0.0718329.09.2010
146.České skrčkyGerold Tietzhistorický román0.0720511.11.2009
147. 0.04610
148. 0.01155
149. 0.01137
150. 0.01104
151. 0.01100
152. 0.0199
153. 0.0198
154. 0.0198
155. 0.0194
156. 032
157. 0
158. 0
159. 0
160. 0
161. 0
162. 0
163. 0
164. 0
165. 0
166. 0
167. 0
168. 0
169. 0
170. 0
171. 0
172. 0
173. 0
174. 02
175. 01
176. 04
177. 01
178. 02
179. 01
180. 08
181. 01
182. 02
183. 01
184. 01
185. 01
186. 01
187. 01
188. 01
189. 01
190. 0
191. 0
192. 0
193. 0
194. 0
195. 0
196. 0
197. 0
198. 0
199. 0
200. 0
201. 0
202. 0
203. 0
204. 0
205. 0
206. 0
207. 0
208. 0
209. 0
210. 0
211. 0
212. 0
213. 0
214. 0
215. 0
216. 0
217. 0
218. 0
219. 0
220. 0
221. 0
222. 0
223.pImG&&pocitadlo=ok'> 0
224. 0
225. 0
226. 0
227. 0
228. 0
229. 0
230. 0
231. 0
232. 0
233. 0
234. 0
235. 0
236. 0
237. 0
238. 0
239. 0
240. 0
241. 0
242. 0
243. 0
244. 0
245. 0
246. 0
247. 0
248. 0
249. 0
250. 0
251. 0
252. 0
253. 0
254. 0
255. 0
256. 0
257. 0
258. 0
259. 0
260. 0
261. 0
262. 0
263. 0
264. 0
265. 0
266. 0
267. 0
268. 0
269. 0
270. 0
271. 0
272. 0
273. 0
274. 0
275. 0
276. 0
277. 0
278. 0
přihlásit se statistika odběr novinek filozofie webu